KONST / Litografier / Grafiska blad 16185314
nr 1618 5314
Grafiska blad
8 st, diverse. Signerade, oramade lösa blad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:52:46
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.600 kr
Göteborg 1.600 kr
Helsingfors 1.600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor